Slider

لوله باز کنی

وقتی همه مواد را به راحتی در فاظلاب بریزید مطمعنا این مواد داخل لوله روسوب میکنند.این روسوب میتوانند جلوی جریان آب رابگیرند و باعث بالا زدگی آب شوند.مواد غذایی در این زمانه بسیار چرب هستند و اصلی ترین دلیل گرفتگی لوله میباشند.

خوشبختانه با ورود ابزارآلات مدرن مشکل لوله باز کنی حل شده است و به راحتی انجام میشود.لوله بازکنی باید حرفه ای انجام شود تا نه آسیبی به لوله وارد شود و نه نیازی به بازکردن لوله  سریع شود.لوله بازکنی باید توسط یک حرفه ای انجام شود و تخصص لازم است،لوله باز کنی جعفری میتواند در زمینه لوله بازکن به شما کمک کند.همکاری با شما افتخار لوله باز کنی جعفری میباشد.

پی رول

لوله باز کنی با استفاده از مواد شیمیایی

لوله باز کنی مواد شیمیایی به داد همگان رسیده یکی از موارد استفاده از مواد شیمیایی،لوله بازکنی میباشد.این مواد میتوانند چربی هارا از سطح داخلی لوله پاک کنند و رسوبات را بین ببرد و خیال شمارا راحت کند.البته این روش میتواند خساراتی هم وارد کند.استفاده از مواد شیمیایی میتواند داخل لوله را بپوساند و لوله را نازک کند که باعث ترکیدگی لوله میشود.

البته این روس بسیار سرعت بالایی دارد و اینکه نباید هرکسی انجامش دهد زیرا خطر فراوانی برای فرد دارد.

پی رول

لوله باز کنی با استفاده از فنر

لوله باز کنی با استفاده از فنر امروزه بیشترین روشی است که استفاده میشود.لوله بازکنی ا بیشتر این روش را پیشنهاد میدهند چون مه خیلی راحت است هم خیلی کم هزینه.

قبلا از دریل استفاده میشد ولی خطر ناک بود (بخاطر سرعت بالای دریل) اما با وارد شدن دستگاه فنر مخصوص لوله بازکنی این خطرات رفع شد.دقت بالای این دستگاه عامل اصلی استفاده از این دستگاه میباشد.دستگاه لوله باز کنی یک فنر استاندارد با کیفیت بالا و انعطاف عالی دارد.